Populares

Cómo eliminar la cuenta de Instagram? Permanente, Temporal eliminar enlaces desde el teléfono

Instagram kullanıcılarının sayısı her yıl belirli bir oranda artıyor, bazı kullanıcılar ise dünyanın en büyük fotoğraf ve video paylaşım uygulamasından çıkmak istiyor. Hesaplarını farklı nedenlerle kapatmak isteyen kullanıcılar Instagram hesabı nasıl silinir? o soruyor. Başka bir soru da Instagram’ın nasıl kapatılacağı? şekilli.

Instagram hesabı nasıl silinir
Instagram hesabı nasıl silinir

INSTAGRAM GEÇİCİ KAPATMA

Hesabınızı geçici olarak kapattığınızda, profiliniz, fotoğraflarınız, yorumlarınız ve beğenileriniz siz tekrar oturum açana ve hesabınızı yeniden etkinleştirene kadar gizlenir. Hesabınızı geçici olarak kapatmak için:

instagram.com bir mobil tarayıcıdan veya bilgisayardan oturum açın. Instagram instagram, Instagram hesabınızı Instagram uygulamasından geçici olarak kapatamaz.

Sağ üstteki simgeye dokunun veya tıklayın ve Profili Düzenle’yi seçin.

Ekranı aşağı kaydırın, sağ alttaki hesabımı geçici olarak kapat seçeneğine dokunun veya tıklayın.

Neden hesabınızı kapatıyorsunuz? Sorunun yanındaki açılır menüden bir seçim yapın ve şifrenizi tekrar girin. Hesabınızı kapatma seçeneği yalnızca menüden bir neden seçtiğinizde görünür.

Hesabı geçici olarak kapat’a dokunun veya tıklayın.

Hesabınızı geçici olarak kapatmak için oturum açabilmelisiniz. Şifrenizi veya kullanıcı adınızı hatırlayamıyorsanız, giriş yapmak için bazı ipuçları bulun.

Hesabınızı kapatmak istemiyor ancak kimlerin görebileceğini değiştirmek istiyorsanız, gönderilerinizi gizli olarak ayarlayabilir veya kişileri engelleyebilirsiniz.

INSTAGRAM’I GEÇİCİ OLARAK KAPATMAK İÇİN TIKLAYINIZ

INSTAGRAM HESABINI SİLİN

Hesabınızı sildiğinizde profiliniz, fotoğraflarınız, videolarınız, yorumlarınız, beğenileriniz ve takipçileriniz kalıcı olarak silinir. Ara vermek isterseniz hesabınızı geçici olarak çekebilirsiniz.

Hesabınızı sildikten sonra, aynı kullanıcı adı ile yeniden kayıt olamaz veya bu kullanıcı adını başka bir hesaba ekleyemezsiniz. Silinen hesapları yeniden etkinleştirmemiz mümkün değildir.

HESABINIZI KALICI OLARAK SİLMEK İÇİN:

Hesabı Sil sayfasına gidin. Instagram Web Sitesine giriş yapmadıysanız, önce giriş yapmanız istenecektir. Hesabınızı Instagram uygulamasından silemezsiniz.

Neden hesabınızı siliyorsunuz? Sorunun yanındaki açılır menüden bir seçim yapın ve şifrenizi tekrar girin. Hesabınızı kalıcı olarak silme seçeneği, yalnızca menüden bir neden seçtiğinizde görünür.
Hesabımı kalıcı olarak sil seçeneğine tıklayın veya dokunun.

Farklı bir hesabı silmek istiyorsanız, Hesabı Sil sayfasının sağ üst köşesindeki kullanıcı adını tıklayın, kullanıcı adının yanındaki simgeye dokunun veya tıklayın ve Oturumu Kapat’ı seçin. Silmek istediğiniz hesapla tekrar giriş yapın ve yukarıdaki talimatları izleyin.

Güvenlik nedenleriyle sizin için bir hesabı silemiyoruz. Hesabınızı silmek için, hesabınıza giriş yapabilmelisiniz.

INSTAGRAM’I KALICI OLARAK KALDIRMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Publicaciones relacionadas

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *

Botón volver arriba